spacer

spacer
PolishEnglish
header
Home
Podziękowania
Kacperkowy Blog
Kacper w Obiektywie
Księga Gości
Media
Kontakt
--------------------------
Aukcja dla Kacperka
Pomóż on-line:
 
Advertisement
Zostań fanem
 Biegnę dla Kacpra:
Facebook
Flickr
Twitter
Youtube
 
Księga Gości

Jest już 246 wpisów w księdze gości.
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

Nick / imięWpis
ASIADodany: czw, 11 mar 2010, 18:46:48
Życzę Panstwu sil i wytrwałości w dalszym dażęniu do celu, a Kacperkowi zdrówka. Oby Swiat mogl ogladac wiecej takich rodzicow jak Panstwo! Pozdrawiam serdecznie :)
irish87-1987go@o2.pl
AnnaDodany: czw, 11 mar 2010, 18:43:14
Szanowni państwo 
Jestem matką 10 letniej Zuzi która jest dzieckiem niepełnosprawnym od urodzenia upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym i tylko ja wiem ile silnej woli i determinacji muszą mieć rodzice w walce o dobre i godne życie swojego dziecka ,ale nasze dzieci uczą nas dorosłych pokory i radości na każdy dzień i wiem ze wam się uda :MOTTO JEŻELI LOS ROZDAŁ CI ZŁE KARTY ZRÓB WSZYSTKO ABY TYMI KARTAMI WYGRAĆ życzę wam miłości i wytrwałości na każdy dzień waszego wspólnego życia .Pozdrawiam Anna z Ożarowa Maz.
annaiwojciechbartoszewicz@wp.pl
MagdaDodany: czw, 11 mar 2010, 18:05:00
Kochani! 
Wiele słyszałam o Was dobrego. Pracuję "drzwi w drzwi" z siostrą pana Darka- Moniką. Od początku trzymam za Waszą trójkę kciuki i podziwiam determinację, siłę i chęć walki. Na pewno oddam swój 1% 
podatku Kacperkowi i będę się głowić jak można będzie jeszcze pomóc, gdyż dziecko to najpiękniejsze co może spotkać w życiu dwojga ludzi. 
Serdecznie pozdrawiam:)
lorenc22@poczta.fm
Rodzice KacperkaDodany: czw, 11 mar 2010, 16:24:15
Szanowni Państwo,  
bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy w Księdze Gości oraz przesłane maile. Nie sądziliśmy, że spotkamy się z tak dużymi wyrazami sympatii po emisji "Pytania na śniadanie" w TVP2. Na wszystkie wpisy oraz maile będziemy sukcesywnie odpowiadać.  
Pozdrawiamy serdecznie. :)
warisDodany: czw, 11 mar 2010, 13:54:04
http://www.ted.com/talks/lang/eng/aimee_mullins_prosthetic_aesthetics.html 
oto osoba, która radzi się z trwałą niepełnosprawnością w dosyć nietypowy sposób - to Aimee Mullins - pozbawiona łydek chodzi, a nawet biega.  
Napisy w języku polskim dostępne po odznaczeniu \\\"polish\\\" w subtitles.  
Jeśli czegoś nie można zmienić, można na to spojrzeć inaczej.
IwonaDodany: czw, 11 mar 2010, 13:19:47
Witam sedecznie! 
Widziałam dziś w TV Waszego ślicznego i pogodnego synka. Zyczę Wam rodzicom i Kacperkowi, abyście spotykali na swej drodze tylko madrych ludzi. Zapewniam Was, że będę podawała adres strony wszystkim znajomym. rozumiem co znaczą finansowe braki, myśmy z mężem przeżywali takie chwile starając się o dziecko. Nie udało się jesteśmy sami. Wam życzę detrminacji w swoich staraniach. Pozdrawiam Iwonanull
iwonastoinska@wp.pl
babcia Jasia i EmilaDodany: czw, 11 mar 2010, 13:00:39
Ciesze sie ze Kacperk ma tak madrych i kochanych rodzicow.Jestem z Wami,bedzie dobrze. :x
wila2@poczta.onet.pl
małgorzataDodany: czw, 11 mar 2010, 12:22:25
jestem pod wrażeniem i trzymam kciuki za Państwa i Kacperka. Życzę zdrowia i powodzenia!!!
malgorzatalotycz@op.pl
KasiaDodany: czw, 11 mar 2010, 12:15:57
Kochani. Jestem pod ogromnym wrazeniem , lzy same mi sie leja po policzkach. Podziwiam rodzicow, zycze duzo szczescia i powodzenia. Pisze to a w koszyku obok spi moj malenki synek Adas. Doceniam to szczescie i z calego serca Bogu dziekuje ze Adas z nami jest. Wieze ze wam sie uda bo Kacpercek ma bardzo dzielnych i wspanialych rodzicow.
katlow@wp.pl
teresaDodany: czw, 11 mar 2010, 12:07:01
Pozdrawiam całą Państwa rodzinę.Wierzę w to gorąco że wszystko się uda i będzie po Waszej myśli. Podziwiam Pana i to zaangażowanie. Nie wiele osób byłoby stać na taki wysiłek. Kacperek będzie dumny ze swoich rodziców a kiedyś sam stanie się cudownym ojcem .W końcu wiem komu przeznaczyć ten 1%.
teresa.fulbiszewska@onet.pl
AgataDodany: czw, 11 mar 2010, 11:54:15
Widziałam dzisiaj Pańtwa w programie TVP 2, Kacperek jest uroczym, pełnym radości chłopcem, łzy zakręciły mi się w oczach, przytuliłam swojego synka, który jest troszkę młodszy od Państwa Kacperka i pomyślałam sobie, że dla matki dziecko jest najważniejsze na świecie, które się kocha ze wszystkich sił, a przy wsparciu wspaniałego Taty i zaangażowaniu ludzi uda się Pańtwu zdobyć nie tylko tę protezę, ale wszelką pomoc i serdeczność na co dzień. Życzę Rodzicom z całego serca radości z synka i uśmiechu na co dzień i aby tych trudnych chwil było jak najmniej, a Kacperkowi zdrowia, a Panu Tacie szczególnie wytrwałości w przedsięwzięciu. Dołączamy się z mężem do pomocy finansowej w miarę naszych możliwości. Powodzenia :)
aga_opo@op.pl
MonikaDodany: czw, 11 mar 2010, 11:34:11
Witam 
Jestem pod wielkim wrażeniem, Waszej motywacji. Nie jestem w stanie pomóc Wam materialnie, ale duchowo jestem z Wami. Macie ślicznego synka. Z całego serca życzę Wam wszystkiego dobrego:) Trzymajcie się:*
mona879@o2.pl
AgnieszkaDodany: czw, 11 mar 2010, 11:28:35
Po występie Państwa w tv trzymam kciuki. Oczywiście wesprę ten szczytny cel cegiełką od mojej rodziny i mam nadzieję, że Wasz śliczny aniołek będzie się rozwijał prawidłowo. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
summer9@amorki.pl
AnnaDodany: czw, 11 mar 2010, 11:06:41
Mam koleżankę, która wraz ze swoim synkiem również należą do tej Fundacji i na codzień widzę, jak wielkiego poświęcenia, siły, odwagi oraz wytrwałości wymaga pomoc ukochanemu dziecku. Z całego serca podziwiam takie osoby jak Państwo, a Kacperkowi gratuluję rodziców!:) 
P.S.Jeśli chciałabym się przyłączyć do Pana biegu, to jak ma przebiegać trasa przez Warszawe?
a.dabrowska1982@gmail.com
SzumkaDodany: czw, 11 mar 2010, 11:06:13
Kochani! 
 
Ciesze się ,że Kacperek ma takich mądrych i wspaniałych rodziców -mam nadzieję,że uda się uzbierać pieniążki nie tylko w tym roku!!! Postaramy się pomóc i rozpowszechnimy wasz apel. 
Serce mi rośnie patrząc na was, trzymajcie się ciepło ;) -wszystko będzie dobrze! 
 
Monika,Tomek ,Karol i niedługo z nami Mateusz.
mszumka@vp.pl
Powered by AkoBookPlus 2.0.3 and CAPTCHA
  Copyright © 2009 rodzice@kacperkowy-skwerek.pl desing by toorek.net
spacer