spacer

spacer
PolishEnglish
header
Home
Acknowledgements
Kacper’s Blog
Kacper w Obiektywie
Guest Book
For the media
Contact
--------------------------
Aukcja dla Kacperka
Pomóż on-line:
 
Advertisement
Zostań fanem
 Biegnę dla Kacpra:
Facebook
Flickr
Twitter
Youtube
 
Podziękowania
31.08.2009

 

Podziękowania składamy następującym osobom:

  • prof. Jarosławowi Czubak z poświęcony czas, życzliwość i ukazanie barwnej strony życia pomimo niepełnosprawności;
  • dr n. med. Andrzejowi Sionek za profesjonalizm;
  • dr n.med. Krystynie Kapusta-Mijal za fachowość i zaangażowanie w proces leczenia naszego dziecka
  • Panu Michael Kühnert za takt i kompleksowe omówienie zagadnień związanych z zaopatrzeniem ortopedycznym Kacperk;
  • Panu Alfredowi Szwast za udzielone wsparcie i okazaną wrażliwość Kacperkowi;
  • Magdalenie i Witoldowi Turek za wizualną kreatywność przy projektowaniu strony i poświęcany czas;
  • Bartoszowi Kwiatkowskiemu za subtelne malowanie fotografią nastrojów Kacperka;
  • Marcinowi Gadomskiemu za wykonanie profesjonalnego fotoreportażu z mojego startu w Gdańsku;

  • Panu Augustowi Jakubik – za przygotowane treningi oraz optymizm w realizacji projektu

  • Pan L Colin Wilson - dziękujemy za poświęcony czas oraz wprowadzone korekty na stronie w wersji angielskiej



 

            Dziękujemy z całego serca również osobom anonimowym i niżej wymienionym, które poruszone nieszczęściem naszego dziecka okazały daleko posuniętą wielkoduszność oraz wsparły proces rehabilitacji i protezowania Kacperka. Przekazane fundusze, zrobiły na nas ogromne wrażenie i są dla nas przejawem nie tylko sympatii, ale przede wszystkim wyrazem bezgranicznego człowieczeństwa.    
W roku 2009
  • Bąk Tomasz
  • Cabaj Agnieszka
  • Leszczyńska Barbara
  • Michalak Ewa
  • Suska Skiba Dorota
  W roku 2010
  • Adam Anna
  • Adamczak Anna Paulina
  • Adamczyk Monika
  • Adamczyk Zofia
  • Adamek Danuta 
  • Adamowska Joanna
  • Adamska Agnieszka 
  • Aleksandra Maria Warzecha
  • Aleksandrów Piotr
  • ALMAX Zielińska
  • Anonim Gall
  • Antkowiak Genowefa
  • Antoniszewska Katarzyna 
  • Arciszewski Adam
  • Asia i Daryl
  • Azanowska Dorota
  • Babiarz Jacek Zbigniew 
  • Balcerzak Krystyna
  • Bałuk Bibiana Mirian
  • Bałut Agnieszka
  • Baniak Bolesław Grzegorz
  • Baran Marek
  • Baran Tomasz Andrzej
  • Baraniak Michał
  • Baranowski Marcin
  • Barańska Małgorzata
  • Barczyńska Kasia
  • Bartnik Anna 
  • Bartnik Grzegorz
  • Bartosiak Arkadiusz Piotr
  • Bartoszek Karolina 
  • Barylska Róża
  • Bąk Anna i Bąk Marek
  • Bąk Barbara
  • Bednarczyk Jacek
  • Bednarski Krzysztof
  • Bek Michał
  • Bekiesza Aleksandra Ewa
  • Belak Agata
  • Bembnowicz Anna Maria
  • Berlińska Konopka Iwona 
  • Bernady Krzysztof Adam
  • Białas Aleksandra 
  • Białczyk Paula
  • Białecka Barbara
  • Biały Dagmara
  • Biber Mariusz Krzysztof
  • Biernacka Renata
  • Bierzanek Renata
  • Bikowski Tomasz 
  • Binkowska Jolanta
  • Bis Anna Katarzyna
  • BLAU-FARMA Sp. z o.o. -Komandytowa
  • Blaźniak Natalia 
  • Błażejczyk Damian Marcin
  • Bobiński Artur
  • Bobowski Mirosław Paweł
  • Bochenek Iwona Beata
  • Boczar Katarzyna i Grzegorz
  • Boda Ewa Katarzyna
  • Bodzioch Marta Małgorzata
  • Borecki Piotr Marek
  • Borucka Adriana
  • Borys Łukasz
  • Borzym Karolina 
  • Bożek Agnieszka
  • Bożyk Jakub
  • Bralewska Aleksandra 
  • Brandt Katarzyna Marta
  • Brandt Marzena
  • Brodziak Agnieszka
  • Bronikowska Marta
  • Brzozowska Agnieszka
  • Buchta-Twardzik Agnieszka
  • Buczek-Afifi Sylwia
  • Bućko Danuta
  • Budkiewicz Piotr 
  • Budzanowski Maciej
  • Bukowski Janusz
  • Burdza Magdalena 
  • Bury Łukasz
  • Bury Łukasz Piotr
  • Burzykowska Sylwia 
  • Byrski Aleksander
  • Bystra Edyta
  • Carlos Karol 
  • Cereniewicz Diana
  • Chechłacz Robert
  • Chełstowska Ewelina 
  • Chlebowska Danuta
  • Chłopaś Marcin Krzysztof
  • Chmielewska Małgorzata
  • Chmura Maria Paulina
  • Chodowski Daniel
  • Chodzidło Joanna
  • Chojnowski Andrzej
  • Chojnowski Janusz Zdzisław
  • Cholewicka Małgorzata
  • Chudzicka Zofia
  • Chwistek Liliana Anna
  • Chyła Artur
  • Cichońska Jolanta Małgorzata
  • Cichoński Marcin Damian
  • Cichy Anna Jadwiga
  • Ciepielski Borys
  • Ciesińska Anna
  • Cieślińska Jolanta
  • Cisek Andrzej
  • Cisowska Mirosława
  • Ciszewska-Mlinaric Mariola
  • Colin Wilson Linsday
  • Coś Monika Anna
  • Cowe Ian
  • Csató-Żamojda Helena
  • Cwalina Ewa
  • Cybulski Leon
  • Cyrulińska Magdalena
  • Czabajska Alicja
  • Czabajski Mikołaj
  • Czarneccy Edyta i Dariusz
  • Czarnecka Mirosława
  • Czechowski Maciej
  • Czerbniak Kamila
  • Czerniak Agnieszka
  • Czerpak Mariusz Artur
  • Czuba Monika
  • Czubak Beata i Wiesław
  • Czumak Jakub
  • Czwojdrak Robert
  • Czyżo Łukasz
  • Czyżo Monika 
  • Ćwiklińska Halina
  • Dabkowska Ewa
  • Dabrowska Aleksandra
  • Dajkowska Barbara
  • Dankiewicz Katarzyna
  • Danowska Anna
  • Dawidowska Aleksandra
  • Dawidziuk Aneta
  • Dąbrowska Agnieszka
  • Dąbrowska Beata
  • Dąbrowska Karolina
  • Dąbrowski Paweł
  • DBDoctor Biskup Przemysław
  • DB-PBC S.A.
  • Deck Anna
  • Deńca Marta
  • Depczynski Jacek
  • Dębowska-Szewczyk Monika
  • Dłużniewska-Dziok Lidia
  • Dobkowska Kapusta Marta
  • Dobrzyński Mirosław
  • Domb Anatole
  • Dominiak Anna Małgorzata
  • Draga Anna Beata
  • Drecki Józef
  • Dregier Kinga Aleksandra
  • Drozd-Dzieńska Bożena
  • Drożdż Dorota
  • Dubiel Roman Karol
  • Duda Agnieszka
  • Duda Maciej
  • Dudziak Wojciech
  • Dudzicz Barbara
  • Duk Jan Artur
  • Dybas Krystyna
  • Dyliński Bartłomiej
  • Dzianotex Produkcja Handel Usługi Janina Kryś Gracjan Kryś S.C.
  • Dziechciaronek Mariusz
  • Dziedzic Anna
  • Dziedzic Anna Ewa
  • Dziergas Ariel
  • Elert Patrycja
  • Elszkowska Joanna Agnieszka
  • Ewa
  • Faber Krzysztof
  • Feć Dominika Maria
  • Fedorowicz-Kokot Agnieszka
  • FHU WWW Andrzej Baranowski
  • FHU ZAWMAR Joanna Zawalska
  • Ficner Marcin Tomasz
  • Filewicz Jerzy
  • Filipionek Halina Irena i Filipionek Antoni Adam
  • Filipiuk Tomasz
  • Firma Kacper 2 Eksport Import Marchewka Edyta
  • Firma Produkcyjno Usługowa PIAST II Kardys Piotr
  • Flis Ewa
  • Florczak Marika Katarzyna
  • Franczak Anna Helena
  • Franke Maria
  • Fronczak Irena
  • Fryc Zofia
  • Frydrych Monika
  • Fudali-Bartkowiak Monika
  • Fuksiewicz Alicja Barbara
  • Fularz Zbigniew Edmund
  • Furmanek Mariusz Piotr
  • Gaca Piotr
  • Gadecka Wioletta
  • Gajda Edyta
  • Gajdek Joanna G.
  • Galas Michał Tymoteusz
  • Galuba Arkadiusz
  • Gałecki Jan
  • Garbuliński Mariusz
  • Garus Jolanta
  • Gawin Bławat Aleksandra
  • Gawron Mariusz
  • Gąsiorowski Adam
  • Gelashvili Tamar
  • Gembicka Bernadeta
  • Giełdowska Kinga Grażyna
  • Gierzkiewicz Barbara
  • Gil Marcel
  • Giza Zbigniew
  • Glapiak Hanna
  • Glinka Marta
  • Głowińska Katarzyna
  • Gmina Dukla
  • Gniazdowski Jarosław
  • Godzik Ewa
  • Golwiej Katarzyna Anna
  • Gołąb Monika
  • Gołąbek Piotr
  • Gołojuch Katarzyna
  • Gomółka Danuta Maria
  • Gonowska Agnieszka
  • Gońka Zenobia
  • Gorzeński Oskar Adam
  • Gosia z Poznania
  • Gosławska Emilia Teresa
  • Gościńska Alina
  • Góra Grzegorz
  • Góra Katarzyna
  • Górecka Magdalena
  • Górnicz Dominika
  • Górski Aleksander
  • Górzyna Wojciech
  • Graboń Kacper
  • Graboś Barbar Anna
  • Grabowski Jerzy
  • Graczykowska Marta Katarzyna
  • Grdal Jerzy
  • Greinplast Sp. z o.o.
  • Greń Angelika
  • Gręda Magdalena
  • Groen Marcin
  • Gromadzka Kasia
  • Gromadzki Sławomir
  • Gronczyński Piotr
  • Grono Krzysztof
  • Grotek Małgorzata
  • Gruza Sebastian
  • Grygier Adam
  • Grzybek Łukasz
  • Grzywacz Katarzyna
  • Guba Krzysztof Bartosz
  • Gudala Piotr
  • Guzera Karina
  • Gwardecka Helena
  • Gwóźdź Artur
  • Habegger Julia Janina
  • Habrat Kazimierz
  • Hachuła Anna
  • Hagno Radosław
  • Hambleton Katarzyna Agata
  • Hamerska Kamila
  • Handtke Joanna Maria
  • Handzlik Ewa
  • Harasym Adam Krzysztof
  • Haschek Jola
  • Hawrat Katarzyna
  • Headlines
  • Heleniak Anna
  • Henclewska Anita
  • Hendzel Bartosz Jakub
  • Herman Przemysław
  • Hernik-Paszkowska Dorota
  • Hillar Daniel
  • Hipcio
  • Hoin Małgorzata
  • Hubko Dorota
  • Hul Magdalena Zofia
  • Hury Wojciech Adam
  • Hyla Radosław
  • Hyrc Wojciech
  • I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
  • Idziak Michał
  • Iljin Bartosz
  • Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lipsku
  • Inwałd Adam
  • Iwaszko Izabela
  • Izdebski Krzysztof Andrzej
  • Jadczak Paweł
  • Jakubaszek Agnieszka Barbara
  • Jakubik Krystyna Zdzisława
  • Jakubowska Agnieszka
  • Jakubowska Izabela
  • Janaczyk Adam Michał
  • Janiczek Jan
  • Janik Małgorzata
  • Jankowska Magdalena
  • Janus Piotr
  • Januszko Anna
  • Jarek
  • Jarocka Irena
  • Jarosławska Iwona
  • Jasińska Hanna
  • Jaskłowski Jerzy
  • Jastrzębski Paweł
  • Jaworski Tomasz
  • Jendryszka Sławomir
  • Jerzyk Aleksandra Dorota
  • Jesień Michał
  • Jędraszak Magdalena
  • Józefiak Marek
  • Jurczyk Piotr
  • Juszczuk Paweł
  • Kacperski Dominik - Live School of English
  • Kacprowicz Tomasz Jan
  • Kacprzak Patrycja
  • Kaczorowska Renata
  • Kajetanowicz Tomasz
  • Kalecińska Dorota Karolina i Kaleciński Łukasz Krzysztof
  • Kalitkiewicz Honorata
  • Kałużny Piotr Edward
  • Kamiński Adam
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Stączek
  • Kancelaria Notarialna Jasiewicz Hanna
  • Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Kanclerz Danuta
  • Kaniak Paweł
  • Kaniewska-Filipiak Ewa
  • Kapka Małgorzata
  • Kapusta Marcin
  • Karakuła Monika
  • Karaś Jan
  • Karaś Marta
  • Karcz Adam
  • Karcz Paweł
  • Karczewska Anna
  • Karczewska-Bagan Anna
  • Karolczyk Piotr
  • Kasprowicz Natalia
  • Kaszkur Agnieszka Danuta
  • Kaszuba Dorota
  • Kawalerski Krzysztof
  • Kawałko Beata Iwona
  • Kawałko Robert Daniel
  • Kern Monika Anna
  • Kędzierski Michał Jerzy
  • Kica Irena Maria
  • Kiona Juliusz
  • Klein Izabela
  • Kliba Konrad
  • Kluszczyńscy Dorota i Marek
  • Kłapeć Agata
  • Kmak Tadeusz
  • Knapik Bartosz
  • Knapik Monika Jolanta
  • Kochański Łukasz
  • Koczan Emilia
  • Kogut Maria i Stanisław
  • Koim Agata
  • Kolanko Tycjan
  • Kolasa Zdzisław
  • Kolasiński Piotr
  • Kolinska Kamila
  • Kołaczek Agata
  • Kołodziej Magdalena i Grzegorz
  • Konat Barbara
  • Kondracka Genowefa
  • Konefal Zbigniew
  • Koniecka Maria
  • Konieczna Ewa
  • Konieczny Marian
  • Konopka Karol
  • Konopka Krystyna
  • Kopel Katarzyna Joanna
  • Korcala Radosław
  • Korga Grzegorz
  • Korolczuk Andrzej
  • Kortas Jakub
  • Korzeniecka Małgorzta
  • Kosciółko Anna
  • Kosiarz Jowita Ewa
  • Kosiorowska Agnieszka
  • Kosmowski Grzegorz Sławomir
  • Kostecka Anna
  • Kostka Łukasz Jacek
  • Kostka Natalia
  • Kosut Łukasz Jan
  • Kotlarz Piotr Stanisław
  • Kowacz Wojciech
  • Kowalczyk Agata Katarzyna
  • Kowalczyk Olga
  • Kowalewska Iwona
  • Kowalik Roman Andrzej
  • Kowalik Sebastian
  • Kowalski Karol
  • Kowalski Piotr
  • Kozera Jakub
  • Koziołkiewicz Paweł
  • Kozłowiecki Stanisław
  • Kozłowski Marek
  • Krajewska Marta
  • Kraus Renata
  • Krauz Edward
  • Krok Damian
  • Kroll Romuald Jan
  • Krośnieński Klub Biegacza
  • Król Piotr Tadeusz
  • Królak Marta
  • Królikowski Grzegorz
  • Krucińska Beata
  • Kruk Teresa
  • Krukowski Jerzy
  • Krukowski Tomasz
  • Krupa Barbara
  • Krupa Danuta
  • Kruszewski Michał
  • Kruzel Urszula
  • Krysa Mieczysław
  • Kryszak Alina
  • Kryś Gracjan
  • Kryś Gracjan
  • Kubik Hubert i Marta
  • Kucharski Dawid Bonawentura
  • Kucharski Julian August
  • Kuczek Mieczysław
  • Kuczyński Wojciech
  • Kudzia Magdalena
  • Kuflik Violetta
  • Kukier Sebastian Piotr
  • Kulczyński Paweł Wojciech
  • Kulpińska Agnieszka
  • Kulwicki Michał
  • Kupiec Marcin
  • Kupisz Slawomir Eugeniusz
  • Kurek Kasia
  • Kurek Kasia i Rafał
  • Kurpiela Filip
  • Kurzaj Dobrosława
  • Kurzeja Dobrosława
  • Kusiak-Zaręba Iwona
  • Kustrzepa Anna
  • Kuszel Brtłomiej Mieczysław
  • Kuśmierski Mariusz
  • Kutyła Małgorzata Anna
  • Kutzner-Stefańska Świętosława
  • Kuźma Robert
  • Kwapiński Łukasz
  • Kwapisiewicz Krzysztof
  • Kwapisz Dorota
  • Kwaśnik Maria
  • Kwiatek Wojciech
  • Kwiatkowski Piotr
  • Kwiecień-Ciska Katarzyna Małgorzata
  • Kwiecińska Małgorzata
  • L. Grant Polska Binda Albert
  • Lachowska Magdalena
  • Lala Mirosław
  • Lasak Anna
  • Lasociński Andrzej
  • Lechowicz Beata
  • Lenart Mirosław Paweł
  • Leszczyńska Anna
  • Leszczyński Marcin
  • Lew Magdalena
  • Licznerski Paweł
  • Lipka Monika Joanna
  • Lis Dominik
  • Lisonek Agata
  • Lisowicz Rafał
  • Litwin Krzysztof
  • Lorenc Magdalena
  • Luboradzka Liss Agata Marta
  • Ludwin Iwona i Ludwin Andrzej
  • Lulek Zenon
  • Łaba Agnieszka Ewa
  • Ładziak Anna
  • Ładzińska Jolanta Danuta
  • Łagudza Marek
  • Łątkowska Barbara Anna
  • Łeczyńska Małgorzata
  • Łęczyńska Anna
  • Łoś Anna Justyna
  • Łoś Magdalena
  • Łukasik Arkadiusz
  • Łuszczyk Jerzy
  • Mach Małgorzata Katarzyna
  • Maciąg Stanisław
  • Maciejewscy Franciszek-Antoni
  • Macielag Robert
  • Maczuga Krystyna Anna
  • Madaj Łukasz Ryszard
  • Madej Beata
  • Magalski Daniel
  • Magdakni
  • Maj Jan
  • Maj Natalia
  • Majda Izabela Barbara
  • Majewska Magdalena Monika
  • Majewski Mariusz
  • Majorkiewicz Igor
  • Makles Maria
  • Malinowska Barbara
  • Malmur Mariusz
  • Maniek
  • Marcinów Janusz
  • Marcińczyk-Bednarek Izabela
  • Markowicz Jakub
  • Markowski Marek
  • Markowski Wiesław
  • Marynowska Anna Jolanta
  • Maselek Małgorzata Janina
  • Mastej Bożena
  • Matlengiewicz Barbara
  • Matraj Marta
  • Matuszczyk Grażyna i Matuszczyk Zbigniew
  • MAXIM5572
  • Mazan Anna Maria
  • Mazur Augustyn
  • Mazur Jadwiga
  • Mazurkiewicz Aneta
  • Mazurkiewicz Nikoletta
  • Mąkosa Sylwia
  • Media Direction Sp. z o.o.
  • Megi
  • Meller Artur
  • Meller Marcin
  • Mendaluk Anna Maria
  • Miąsik Bartosz
  • Michalak Anna
  • Michalak Ewa
  • Michalik Marta
  • Michalkiewicz Teresa
  • Michalska Katarzyna
  • Michałkiewicz Marek
  • Michałowicz Tomasz
  • Michałowska Małgorzata
  • Michta Paweł
  • Miciun Grzegorz Piotr
  • Mierzwa Piotr
  • Mieszkańcy Draganowej
  • Mieszkańcy Głojsc
  • Migas-Rasztabiga Marzena
  • Mike Sylwia
  • Miklaszewska Katarzyna
  • Mikołajczyk Wanda Danuta
  • Mikulewicz Sandra
  • Milewska Gosia i Łukasz
  • Mirski Bogdan
  • Mitręga Tomasz i Mitręga Agnieszka
  • Młynarczyk Stanisław
  • Modzelewska Daria
  • Modzelewska Patrycja
  • Monika Rokicka LOGOS-EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR
  • Mopdrzyński Henryk
  • Mordaka Natalia
  • Mościcka Ewa
  • Mróz Aleksandra Joanna
  • Mucha Dominika
  • Mueller Mariusz
  • Muster Wioleta Katarzyna
  • Muszyńska Liliana Maria
  • Mycek Magdalena Anna
  • Myszkowska Agata
  • Myszkowska Agnieszka
  • N. Miecio
  • Nadziakiewicz Ewelina Monika
  • Nahurski Piotr
  • Napierała Filip
  • Nartha
  • Nazar Andrzej
  • Nepustil Bogumił
  • Nguyen Paweł
  • Niderla Andrzej
  • Niecikowska Alicja
  • Niemand Ewa
  • Niemczak Irena
  • Niemczyk Patrycja
  • Niemiec Katarzyna Maria
  • Niesiołowski Jan
  • Niezabitowska Krystyna
  • Niezgoda Anna
  • Nizińska Magdalena
  • Nogaj Monika
  • Nosal Marian
  • Nowak Ania
  • Nowak Cezary
  • Nowak Rafał Tomasz
  • Nowak Wojciech
  • Nowicka Anna Michalina
  • Nowicki Jarosław
  • Nowina-Witkowski Jan
  • Nowotnik Andrzej Stanisław
  • Obara Mirosława
  • Obrzut Barbara M.
  • Ochwat Dariusz
  • Ojrzyńska Katarzyna
  • Okoń Dariusz
  • Olejko Anna i Olejko Edward
  • Olesińska Monika J.
  • Oleszko Michał
  • Oliwecka-Kwiatkowska Anita
  • Olko Tamara
  • Ołownia Łukasz
  • Opłatkowska Izabela Justyna
  • Opolska Ewa
  • Oraczewski Michał Jacek
  • Orian Anna i Piotr
  • Oryszczak Konrad Mirosław
  • Orzechowski Adam
  • Orzechowski Arkadiusz
  • Orzeszyna Marta
  • Osak Iwona
  • Osina Jakub
  • Osmólska Małgorzata
  • Ossowska-Owczarczyk Aleksandra
  • Ostrowska Marta
  • Ostrowski Adam
  • Ostrowski Filipek :)
  • Ostrowski Mariusz
  • Oszczepalińska Agnieszka
  • Oślislok Małgorzata
  • Owczarska Danuta
  • Owsiak Jadwiga
  • Ożóg Łukasz
  • Pac Krzysztof
  • Pac-Malesa Katarzyna
  • Pacuła Krzysztof
  • Pajączkowski Paweł Stanisław
  • Pakuła Marcin
  • Palka Wanda
  • Palonka-Betlej Agnieszka Magdalena
  • Paluch Barbara
  • Paluch Piotr Witold
  • Pamuła Karolina
  • Pańczyk Małgorzata
  • Paplicka-Paniczak Anna
  • Parafia św. Patryka Warszawa Gocław
  • Paszko Katarzyna
  • Patthy Agnieszka
  • Paulewicz Adrian
  • Pawelczyk Anna
  • Pawełczyk Marzena Sylwia
  • Pawlak Iwona
  • Pączek Przemysław
  • Pączka Sławomir Franciszek
  • PB
  • Pechta Agnieszka
  • Pedinkowska Monika
  • Penczek Elżbieta
  • Perchel Magdalena
  • Perdion Magdalena
  • Perlicka Małgorzata Anna
  • Peszko Damian Piotr
  • Pęszko Marcin
  • Piaścik Marta
  • Pieniążek Danuta
  • Pietruś Halina
  • Pietrzyk-Simone Anna
  • Pilch Joanna
  • Pilewska Ewa
  • Piotrowicz Ewa
  • Piotrowicz Karol
  • Piotrowska Agnieszka i Piotrowski Tomasz
  • Piotrowska Alicja
  • Piotrowska Ewa Maria
  • Pióro Maria
  • Pisera Zofia
  • Pisiak Anna
  • Piwkowska-Zacharska Katarzyna
  • Piwnik Marcin
  • Plackowska Jagoda
  • Plewnik Jan
  • Plichta Adam
  • Pluta Marek
  • Podejma Kasia
  • Pogodzińska Joanna
  • Pol Marta
  • Polak Irmina
  • Polakowska Sandra
  • Polakowski Marcin
  • Polański Jarosław
  • Poleszczuk Magdalena Teresa
  • Polsko-Rosyjskie Centrum Edukacyjne CENTRUS
  • Połowianiuk Marcin
  • POMIUD SECURITY-OFFICE Sp. z o.o.
  • PORTOBELLO
  • Potaś Mateusz
  • Powaga Barbara Aleksandra
  • PPHU Koltex Mitra Krzysztof
  • Prager Janusz
  • Prajsnar Grzegorz
  • Predecki Damian
  • Pruchnik Agnieszka
  • Prusinowska Mariola
  • Przedsiębiorstwo Broker-Bis
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WODZO Konarski Włodzimierz
  • Przestrzelska Agata
  • Przyborowska Diana
  • Przybylska Aleksandra Katarzyna
  • Przybylski Mariusz
  • Przybyłek Michał
  • Przyszlak Marta
  • Purgal Dorota
  • Purgal Teresa
  • Pytel Justyna
  • R. Magda
  • Radajewska Maria
  • Radziszewska Beata
  • Rafińska Dorota
  • Raj Zbigniew
  • Rajewicz Krystyna
  • Rak Maria Bozena
  • Rakowski Wojciech
  • Rałowska-Madej Aldona Beata
  • Ranoszek Krystian
  • Rawiak Agnieszka
  • REKLAMA Łojko Aleksandra
  • Renion Aneta
  • Reszel Hanna
  • Reszka-Hitchmough Emilia
  • Rey Cecylia Karolina
  • Rita Antos
  • Roberts Marina
  • Rodek K.
  • Rodzoch Monika
  • Rogiński Dariusz
  • Rogozińska Ewa
  • Rogoża Inga
  • Rokowska Monika
  • Rolska Alicja i Rolski Michał
  • Romaszewicz Alicja
  • Romek
  • Rosiak Oskar
  • Rowiński Tomasz
  • Rubin Krzysztof
  • Rudzka Katarzyna
  • Rusek Monika
  • Ruta Magda
  • Rutkowska Katarzyna
  • Rybak Małgorzata
  • Rybicka Justyna
  • Rybicki Michał
  • Rygiel-Żbikowska Beata
  • Rymsza Jakub Karol
  • Rytel Tomasz
  • Rzeszowskie Gazele i Geparty - grupa biegowa z Rzeszowa
  • Rzońca Anna
  • S. Iwona
  • Sadliński Rafał
  • Sadowska Ewa
  • Sadowski Bartłomiej
  • Salamon Sabina
  • Salamon Wiesław
  • Salon Fryzjerski Wacławska Jolanta
  • Samorząd Szkolny XXX LO Warszawa
  • Sanecka Janina
  • Sarul Katarzyna
  • Sass Konrad
  • Saya
  • Segieda Stanisław
  • Senderowicz Sylwia
  • Senkowska Izabela
  • Serafin Kasia
  • Serafin Konrad
  • Sibilska Jolanta Dorota
  • Sidor Joanna
  • Sielowski Marcin
  • Sielska Jagoda
  • Siemieńczuk Kinga
  • Sikora Krzysztof
  • Sikora Magdalena
  • Silawko Aleksandra
  • Sitarz Łukasz
  • Sitkowski Sebastian
  • Siwirski Robert
  • Skarżyńska Sylwia Jolanta
  • Skorupska Katarzyna
  • Skowron Justyna
  • Skrzeszewska Karina
  • Skrzypek Maciek
  • Skrzypiec Bogdan
  • Skudło Antoni
  • Skudło-Wojak Iga
  • Skut Mateusz
  • Słowik Konrad Karol
  • Smoliński Konrad
  • Smolis Jadwiga
  • Smorąg Anna
  • Smulkowska Klaudia Katarzyna
  • SMwR Zespół Rogowice
  • Sobański Jarek
  • Sobczak Jakub
  • Sobierajski Maciej
  • Sobieszuk Magdalena i Piotr
  • Sochacki Marek
  • Sok Jarosław
  • Sokołowska Anna Maria
  • Sokołowska Emilia
  • Sokołowska Marta
  • Sokołowska Marta Monika
  • Sokołowska Urszula
  • Sokół Paweł
  • Solarz Dawid
  • SOLEX Zakład Produkcyjno-Handlowy Małgorzata Solipiwko
  • Sołtysik Wioletta i Madziarz Andrzej
  • Sornat Anna
  • Sosnowski Paweł
  • Sosuek Agata
  • Sped-Car S.J.
  • Splast Sp. z o.o.
  • Spyra Katarzyna
  • Sredzinska Dorota
  • Sroga Kacper
  • Sroka Ireneusz
  • Stachelski Roman
  • Stadnicki Michał
  • Stangret Tomasz
  • Staniak Halina
  • Staniszewski Michał
  • Stankiewicz Bogdan
  • Stankiewicz Mirosław
  • Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej
  • Stasiorczyk Marek
  • Stawicki Sergiusz Piotr
  • Stechnij Krzysztof
  • Stecko Katarzyna
  • Stefaniak Maciej Jan
  • Stefanowska Klara Maria
  • Stelmasiak Michał
  • Stempnik Anna
  • Stepień Jerzy Maciej
  • Stęczniewski Maciej
  • Stępień Michał Marcin
  • Stokowska Ewa
  • Stolarska Martyna Katarzyna
  • Stolarz Anna
  • Stormowska Agata
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Maraton Toruński
  • Straczewska Katarzyna
  • Strajszczyk Jolanta Elżbieta
  • Strek Magdalena
  • Strombek Bożena
  • Studenci II roku w. lekarskiego UM w Łodzi
  • Sulej Ewa Agnieszka
  • Surowiec Dorota
  • Suska-Skiba Dorota
  • Swaczyna Sylwia Izabela
  • Synowiec Piotr Artur
  • Szafirska Agnieszka
  • Szafranek Paweł
  • Szaniawska Anna
  • Szarański Dawid Rafał
  • Szatkowska Janina
  • Szatyna Jakub
  • Szczepanek Iwona
  • Szczepański Stanisław
  • Szczykutowicz Edyta Monika
  • Szemela Ewa i Stanisław
  • Szerszeniewska Emilia
  • Szklarska Anna
  • Szkodziński Tomasz
  • Szlachcic Kazimierz
  • Szoka Anna
  • Szreder Tomasz
  • Szumierz Wiesław
  • Szwarc Magda
  • Szyk Małgorzata
  • Szymańska Jolanta Sylwia
  • Szymański Tomasz Lesław
  • Szymborski Jacek
  • Szymborski Mikołaj
  • Szymczak Jakub
  • Szymiec Piotr
  • Szymońska Agata
  • Szymura Konstancja
  • Szypulski Wojciech
  • Szypuła Józef
  • Szyszka Ryszard
  • Szyszkanow Piotr
  • Szyszyńska Urszula
  • Śledź Małgorzata
  • Śniechowska Ewa
  • Śniechórski Tomasz Jerzy
  • Śnieć Ewa
  • Świątkowski Hubert
  • Świątkowski Piotr
  • Świrta Monika Agnieszka
  • Śwital Katarzyna
  • T. Krzysiek
  • Talarczyk Walo Anna
  • Tarczyński Łukasz
  • Tarkowska Katarzyna
  • Tatar Magdalena
  • Timex S.C. Szymańscy Anna i Dariusz
  • Tomaszewska Małgorzata
  • Tomicki Paweł
  • Toporowski Marcin
  • TRAMA Cwynar Artur & Paliński Jacek
  • Trauchert Marta Maria
  • Trawka Piotr
  • Trela Małgorzata
  • Trojanowski Łukasz
  • Trojnar Halina
  • Truszkowski Emil
  • Trzaska Anna
  • Trzyna Monika
  • Tst
  • Turno Alicja
  • Turska Tomira
  • Tuźnik Damian
  • Tyl Krzysztof
  • Tyszko Joanna
  • Uchył Helena
  • Uchyła Albin
  • Urban Teresa Dominika
  • Uruska Janina
  • Uryzaj Dorota Anna
  • Urząd Gminy Majdan Królewski - pracownicy
  • Usar Czerwiec Grażyna
  • Wach Kazimierz
  • Wachowiak Agata Małgorzata
  • Wagner Malwina
  • Wajdzik Anna
  • Walasek Marek
  • Walasek Piotr Adam
  • Walenciejczyk Marcin
  • Wanatowicz Leokadia
  • Wapniarska Maria
  • Wardecka Kamila
  • Warońscy Hanna i Jacek
  • Wartacz Anna
  • Warzęcha Łukasz
  • Warzyński Robert
  • Waszkiewicz Tomasz Grzegorz
  • Waszkiewicz Wanas Marek
  • Wawer Michał
  • Wądołowska Joanna
  • Wąsowicz Marek
  • Wenc Tomasz
  • Wesołowski Tomasz
  • Węgrzyn-Dąbrowska Jolanta
  • Wichowski Michał
  • Wieczorek Barbara Janina
  • Wieczorek Weronika
  • Wielgosz Zofia Janina
  • Wierciński Szymon
  • Więcek Monika Ewa
  • Więch Marek
  • Wildburg Marianna
  • Wilk Hubert
  • Wilk Łukasz
  • Wilkowska Małgorzata
  • Wilkowski Paweł
  • Wincentak Jolanta
  • Winkler Magdalena
  • Wisz Piotr
  • Wiśniewska Maja
  • Wiśniewski Arkadiusz
  • Wiśniewski Filip
  • Wlazło Jolanta
  • Włodarczak Maciej
  • Włodarski Wiesław
  • Włoka Daniel
  • Wnęk Piotr
  • Wnukowska Małgorzata
  • Wojcieszek Karolina
  • Wojcieszyn Filip
  • Wojdal Joanna
  • Wojtal Elżbieta
  • Wojtanowski Tomasz
  • Wojtkowiak Mariusz
  • Wolski Andrzej
  • WORD RZESZÓW
  • Wosko Piotr Mariusz
  • Woytek
  • Wozniak Natalia
  • Woźniak Alicja
  • Woźniak Konstancja
  • Woźniak Paulina K.
  • Woźniak Tomasz
  • Woźniakowska Klaudia
  • Wójcicka Kinga Marta
  • Wójcik Krzysztof
  • Wójtowicz Andrzej
  • Wrobel Emilia
  • Wronkowska-Kokot Małgorzata
  • Wróbel Agata
  • Wysocka Karolina
  • Wyszomierski Michał
  • Wytrwał Justyna i Marcin
  • Wywrocki Maciej Tomasz
  • Zabłocka Dominika
  • Zając Maria
  • Zajączkowska Katarzyna
  • Zakrzewska Jolanta
  • Zakrzewski Piotr
  • Załęska Woźniak Maja Elżbieta
  • Zamorska Karolina Anna
  • Zapalska Katarzyna
  • Zapora Paulina i Zapora Tomasz
  • Zawadzki Konrad
  • Zborowski Marek
  • Zieja-Czarnecka Marta Małgorzata
  • Zielińska Agata Joanna
  • Zieliński Maciej
  • Ziemiakowicz Agata
  • Ziemińska Małgorzata
  • Zieniewicz Marta
  • Zimowska Sylwia
  • Ziobro Monika
  • Ziuber Przemysław
  • Zmysło Jarosław
  • Zmyślony Piotr
  • Zygała Marcin
  • Zygar Krzysztof
  • Żbikowska Patrycja
  • Żeglińska Lidia
  • Żelazik Monika Izabella
  • Żmijan Daniela
  • Żołnierowicz Ryszard
  • Żuławińska Diana Karolina
  • Żułciński Dariusz
  • Żywicki Maciej Adam
  •  

  Copyright © 2009 rodzice@kacperkowy-skwerek.pl desing by toorek.net
spacer